fbpx

Otvorene nove radne pozicije u Gastro & AdveNature Kući Sira

Započni svoju avanturu u restoranu  “Gastro & AdveNature Kući Sira”, na farmi Milo Selo.

Tražimo entuzijastične, ljubazne i odgovorne kuhare i konobare koji će se pridružiti našem timu i doprinijeti stvaranju harmonične atmosfere u kojoj se gosti osjećaju kao kod kuće.

Imamo otvorena 3 radna  mjesta za Vas u našem timu koji cijeni prirodno okruženje i rad bez stresa. Ovdje te očekuju mirni dani, svjež zrak i rad u prirodnom okruženju.

Ako želiš biti dio naše priče i uživati u radu u prekrasnom prirodnom okruženju, ovo su uslovi koje tražimo:

Glavni kuhar – 1 izvršilac m/ž

Opis radnog mjesta:

  • Priprema ukusnih jela prema zadanim recepturama, uz pažljiv odabir svježih sastojaka
  • Održavanje visokih standarda kvalitete hrane i higijene u kuhinji
  • Vođenje inventara i kontrola troškova namirnica
  • Suradnja s ostatkom kuhinjskog tima radi usklađene pripreme i posluživanja jela
  • Praćenje trendova u kulinarstvu i primjena novih tehnika u pripremi hrane
  • Briga o gostima i njihovim posebnim zahtjevima
  • Prezentiranje jela gostima
  • Poštivanje standarda kompanije i visoke razine profesionalnosti prilikom obavljanja radnih zadataka

Uslovi:

  • SSS;
  • Sklonost ka timskom radu;
  • Urednost, tačnost, pouzdanost;
  • Strast prema kulinarstvu, a posebno grill-u;
  • Snalažljivost, organiziranost, odgovornost;
  • Pridržavanje svih propisa za skladištenje, namirnica i održavanje higijene;
  • Poželjno radno iskustvo u kuhinji/ugostiteljstvu.

Konobar – 2 izvršilaca m/ž

  • Zaprimanje narudžbi, posluživanje hrane i pića;
  • Naplata i izdavanje računa;
  • Ljubazna komunikacija sa gostima, te briga o željama i potrebama gostiju;
  • Efektivna saradnja sa kolegama;
  • Komunikacija sa kuharima;
  • Održavanje čistoće i urednosti prostora;
  • Briga o čistoći opreme, inventara i prostora restorana.

Uslovi:

  • SSS;
  • Gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostima;
  • Poželjno radno iskustvo u ugostiteljstvu.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos s mogućnošću napredovanja u karijeri
  • Stimulativnu plaću i bonuse
  • Kontinuirane edukacije
  • Rad u ugodnom i poticajnom okruženju od 4 radna dana sedmično i mogućnostima za profesionalni razvoj

Svi kandidati trebaju poslati svoj CV, koji će sadržavati osnovne podatke o kandidatima, i poslove na kojima su radili.

Prednosti imaju kandidati sa radnim iskustvom u ugostiteljstvu.

Aplicirati možete putem email-a: info@miloselo.ba, a kandidati koji budu ispunjavali tražene uslove, bit će pozvani na intervju.

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta.